Thermostell


Kurumsal


 • THERMOSTELL

   

  Üretim hayatına bir ağaç grup iştiraki olarak başlayan Thermostell üretim tesisi; grubun büyüyen ihtiyaçları karşısında, modernize edilen yönetim sisteminin ortaya çıkarttığı Day Şirketler Grubu’nun bir parçası olarak hizmet vermektedir.

   

  Günümüzde çelik sanayi sektörünün ithal ürünler tarafından işgal edilmiş olan thermo mug ve matara alanında; ülkemizin öncü ve lider üretim tesisi olarak tüm sektöre hizmet veren Thermostell kendi markası Bienly yanı sıra pazardaki tüm markalar için de üretim yaparak kendi alanında ülkemizin ithal ürünlere olan bağımlılığına son vermiştir.   

   

  Thermostell üretim tesisi; Türkiye'nin deniz ve kara ulaşım merkezi Gebze'de kurulu  ..... m² kapalı alana, ..... adet yıllık üretim kapasiteli,, en modern teknolojilerle donatılmış fabrikasında; sadece 304 kalite çeliği işleyerek, sağlıklı bir gelecek için tek kullanımlık değil, uzun ömürlü tasarım ürünler üretmektedir. Sağlık, çevre ve kalite bilincini teknolojik üretim yöntemleriyle birleştiren Thermostell ; otomasyon gücü, üretim esnekliği ve tedarik çeşitliliği sayesinde ülke ekonomisine maksimum fayda sağlamak amacıyla üretmeye devam etmektedir.

   

  Bienly, sağlık, çevre ve kalite bilincini teknolojik üretim yöntemiyle bütünleştirmeyi başarmış dinamik bir markadır. Türkiye'nin deniz ve kara ulaşım merkezi Gebze'de kurulu fabrikamız sadece 304 kalite çeliği işleyerek sağlıklı bir gelecek için ürünler üretmeyi hedefliyor. Tek kullanımlık değil, uzun ömürlü ürünlerle çevreyi korumayı hedefliyoruz. Firmamız otomasyon gücü, üretim esnekliği ve tedarik çeşitliliği sayesinde ülke ekonomisine maksimum fayda sağlamayı planlamaktadır.

 • Türkiye’nin yerli thermo mug

  ve çelik matara üreticisi

   

  Misyon

  Sektörün ithal ürün ve üretim bağımlılığını son vererek thermo mug ve matara alanında; ülkemizin öncü ve lider üretim tesisi olarak tüm sektörün üretim ihtiyaçlarını karşılamak. 

   

  Vizyon

  Sağlık, çevre ve kalite bilincini teknolojik üretim yöntemleriyle birleştirerek sağlıklı bir gelecek için tek kullanımlık değil, uzun ömürlü tasarım ürünler üretmek. Otomasyon gücü, üretim esnekliği ve tedarik çeşitliliği ARGE ve ÜRGE yatırımlarıyla destekleyerek ülke ekonomisine maksimum fayda sağlamak.

 • Bize YazınE-Bülten

Bizden Haberdar Olun.

E-Bülten sistemimize abone olarak bizden haberdar olabilir ve
kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.Copyright © Thermostell - All rights reserved.